Kontakt

Socialdemokraterna i Kävlinge
E-post: kontakt@socialdemokraternakavlinge.se
Telefonnr: 046-733006
Besöksadress: Nygatan 4, Kävlinge

Ordförande i arbetarkommunen Rune Sandström
E-post: rune.sandstrom@socialdemokraternakavlinge.se

Oppositionsråd Catrin Tufvesson
E-post: catrin.tufvesson@socialdemokraternakavlinge.se

Gruppledare i kommunfullmäktige Roland Palmqvist
E-post: roland.palmqvist@socialdemokraternakavlinge.se

Gruppledare i bildningsnämnden Rune Sandström
E-post: rune.sandstrom@socialdemokraternakavlinge.se

Gruppledare i socialnämnden Gunni Gustafsson Nilsson
E-post: gunni.gustafsson.nilsson@socialdemokraternakavlinge.se

Gruppledare i tekniskanämnden Larserik Johansson
E-post: larserik.johansson@socialdemokraternakavlinge.se

Gruppledare i miljö- och byggnadsnämnden Peter Blom
E-post: peter.blom@socialdemokraternakavlinge.se

Webbansvarig
webmaster@socialdemokraternakavlinge.se

facebook Twitter Email